Sonuçları Daraltın

3D Taş Desenli Panel

3D Taş Desenli Panel
Ürün ID : 6439
Firma Adı : 3Dlideryapi
Telefon : 0537 658 57 56

Kendinden yalıtımlı, üç boyutlu  dekoratif duvar kaplama ürünü olup özel bir zemin gerektirmeden ve doğrudan duvar, ahşap, taş, kaba sıva, ince sıva, boyalı veya boyasız bütün yüzeylere uygulanabilir.  çok geniş doku, ölçü ve renk seçeneklerine sahiptir. Yalıtım malzemesidir. Uygulaması kolay olup ek yerleri sıkıntısı yoktur. Birbirini takip eden desenleri ve gölgeli detayları ile şık bir görünüm sağlar. Üzerindeki boya U.V dir. Su, rutubet ve nem geçirme oranı % 3,5´tur. Ürün yüzeyi, dış cephede kullanıma uygun olması için gerekli olan sertlik ve esnekliğe sahiptir.


Duvar panelleri, güzellik ve estetiği bütün detayları ve renkleri ile yaşam alanlarınıza getiriyor. Bahçe duvarları, dış cephe, Kır evleri, villalar, otantik bir restoran, şık bir ofis, güzel bir duvar, istiyorsanız; dekoratifduvar panellerini kesfedin.dilerseniz resimli de yapılabilir
Uygulama 
1-Kaba sıva üzerine uygulanabilir.
2-Çimento bazlı yapıştırıcı ürün arkasına taraklama yöntemiyle vurulur.
3-Plakalar biniler birbiri üzerine gelecek şekilde oturtulur. Burada dikkat edilmesi gereken ürün gölgeleri alt kısma gelecek şekilde olmalıdır.
4. Ek yerleri için ayrı bir işlem yapmaya gerek yoktur. Desenler birbirini takip eder. 
Teknik detay
Ürünümüzde strafor yüzeyi dış cepheye uygunluğu için akrilik esaslı malzeme ile kaplanmıştır.  Bu kaplamadan sonra ürün baskı ile istenilen textur atılır. Textur atıldıktan sonra yüzeye ayrıca bir koruma atılır ve imalat tamamlanır. Ürün yapıya montajından sonra başka işlem gerektirmez. Bir plaka 0,50x100 cm ölçülerindedir. renk seçenekleri vardır.

Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
X
Sipariş Formu
  Güvenlik Kodu