Van Toptancıları Çağrı Merkezi : 0537 658 57 56

Teklif isteyin veya bizi arayın, Size en iyi ehil firmayı önerelim.
Ehil Firma Ücretsiz Teklif İste
 • Bayraktar Mermer
  Bayraktar Mermer
  Mermer montajı alanında hizmet vermekteyiz.
 • Gürsel Elektrik
  Gürsel Elektrik
  İstanbul elektrik alanında hizmet verilmektedir! En uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz! Bizlerle tanışmaya ne dersiniz?
 • Ünsallar Tesisat
  Ünsallar Tesisat
  1998 yılından bugüne büyük referanslarımızla siz değerli müşterilerimize İstanbul ve çevresinde hizmetimizi sürdürmekteyiz.Her Türlü : Kalorifer, Su Tesisatı, Çatı Onarım, Dere ve İzolasyon, Tadilat, Tamirat, Kanalizasyon ve Karot İşleriniz İtina İle Yapılmaktadır.
 • Sezer Elektrik
  Sezer Elektrik
  Uygun fiyat ve hızlı hizmetle sizlere her türlü elektrik tesisatı, tamirat, alanlarında kaliteli ve güvenli bir hizmet vermekteyiz.
 • Brs Danışmanlık Yönetim Bilgi Sistemleri
  Brs Danışmanlık Yönetim Bilgi Sist
  BRS DANIŞMANLIK BRS, Türkiye’de bir ilki başlatarak birçok firmadan alınacak hizmetleri tek bir kuruluştan alınmasını sağlayacak profesyonel bir kadroyla iyi bir hizmeti vermeyi kendine prensip edinmiş olan bir kurumdur. BRS olarak, yerli ve yabancı şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda; kalıcı çözümler üreterek, firmanızı maliye, mühendislik, hukuk, denetim, vergi, bağımsız kurumsal finansman, turizm danışmanlığı, devlet teşvikleri takip ve projelerin yürütülmesi, ihtiyacınız olan birçok alanda hizmet sunuyoruz. Her biri kendi alanında deneyimli; her sektör ve işletmeler için, en üst düzeye kadar her seviyede iş ortağı olduğumuz işletmelere ihtiyaçları doğrultusunda kuruma özel çözümler üretiyoruz.
 • Eryazıcı Metal Hırdavat ve İnşaat Malzemeleri
  Eryazıcı Metal Hırdavat ve İnşaat
  Eryazıcı Metal Hırdavat ve İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi, Bilumum hırdavat malzemelerinin pazarlanmasını, ithalatını, ihracatını, toptan alımını satımını yapmaktır
Van Toptancıları ile ilgili firmalardan en kaliteli ve en uygun fiyat hizmetini almak için "Acil Teklif Formunu" doldurabilir veya 0537 658 57 56 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İşinde uzman olan diğer hizmetler firmalarını, sizin için arayıp ihtiyacınıza uygun teklifler buluruz. Üstelik ustaburada.com tarafından sağlanan bu hizmet ücretsizdir.