Sonuçları Daraltın

Firmalar

 • GÖZLEM ELEKTRİK
  GÖZLEM ELEKTRİK
  İstanbul / Şişli
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Elektrik Tesisatı
 • Moda Tasarım Kursu
  Moda Tasarım Kursu
  İstanbul / Şişli
  Moda (giysi) tasarımı eğitiminin amacı, giysi tasarımı konusunda fikirden üretime kadar tüm aşamalarda bilgi sahibi olmak, insan tiplerini tanımak, tekstil ve moda alanında her türlü gelişmeyi izleyerek teknik ve artistik çizimle özgün tasarımlar oluşturabilmek, bilgisayarda storyboard (tasarım panosu) hazırlayabilme, teknik föy ve modelleri yapabilme ve ileri derecede yaratıcı koleksiyon hazırlama becerisi geliştirmektir.Moda tasarımı kursu ders programı:Temel çizim teknikleri ( Karakalem - Model Figür insan Siluet )Moda çizim ve tasarım teknikleriHikaye panoları oluşturma teknikleri ve uygulamalarıBayan giyim tasarım, kalıp ve dikim teknikleri ve uygulamalarıErkek giyim tasarım, kalıp ve dikim teknikleri ve uygulamalarıÇocuk giyim tasarım, Kalıp ve Dikim teknikleri ve uygulamalarıİç giyimde tasarım, Kalıp ve Dikim teknikleri ve uygulamalarıGenel Kumaş Bilgisi ve Firma gezileriİhracata yönelik kalıp teknikleri ve uygulamalarıDrapaj ile kalıp çıkartma teknikleri ve uygulamalarıModa akımları,Moda trendlerinin takibiÜnlü modacılar ile eğitim seminerleriHauture Couture ve Pret a Porte tasarımcılığıKoleksiyon planlama ve hazırlama teknikleriPortfolyo hazırlama ve sunum teknikleriBilgisayarlı tasarım ( Photoshop & Corel Draw )Mezuniyet defilesiEğitim süresi boyunca alınan kişisel gelişim seminerModa’da Marka Oluşturma ve Marka Yönetimi,Kalite Yönetimi,Zaman Yönetimi ve Üretim Planlama,Satış ve Pazarlama teknikleri,tekstil ve işletme Bilgileri,Moda Resmi AnatomisiModa Figürü HazırlamaBilgisayarlı tasarım DersiYapısal tasarımçocuk silüetleri ve çocuk giyimi tasarımıGarson boy silüetleri ve garson giyimi tasarımıGenç giyimi tasarımıYetişkin bayan giyimi tasarımıYetişkin erkek giyimi tasarımıTemel Kalıp BilgisiDikim tekniklerini uygulamaAksesuar tasarımıKoleksiyon HazırlamaProjeAlınabilecek Sertifikalar : Milli Eğitim Bakanlığı tarafından meb onaylı sertifika verilmektedir.
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - 3D Teknik Çizim Modelleme
 • Salon Nirvana
  Salon Nirvana
  İstanbul / Şişli
  Hayallerinize uygun, hayatınızda belki sadece bir kere yaşayabileceğiniz bu günde, başarılı ve dinamik ekip çalışması ile birlikte bu mutlu gününüzde bizlerinde sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Salonumuz rahatlığınızı sağlamak üzere dekore edilmiştir. Sizin bu mutlu gününüzde istekleri kayıpsız yerine getirecek bir ekibimiz olacaktır. Bu anlamlı gününüz de mutluluğunuza mutluluk katmak için bizim de sizlere ufak süprizlerimiz olacaktır. Narivana Davet sadece düğün organizasyonların da değil şimdiye kadar verdiği sünnet düğünleri, toplantı, kokteyl mezuniyet kutlamaları da dahil olmak üzere birçok mutlu ve başarılı ana tanıklık etmiş ve bununla gurur duymuştur.
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Davet ve Parti Organizasy
  - Düğün ve Nişan Organizasyo
 • Burma Dekorasyon
  Burma Dekorasyon
  İstanbul / Şişli
  Sektördeki firmamızın uzun yıllara dayanan hizmet anlayışının kazandırdığı tecrübe ile birçok işe başarılı bir şekilde çıkmıştır. Yapılan projelerde özenli ve disiplinli bir çalışma sonucu kaliteli ve güvenilir hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda kısa zamanda ihtiyaçlarını karşılamamız bizi müşterilerimize karşı güvenli kılmıştır.
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Alçı Dekorasyon
  - Alçıpan Asma Tavan
  - Anahtar Teslim İnşaat
  - Bahçe Düzenleme
  - Beton Ustası
  - Çatı İzolasyonu
 • Arem Yapı
  Arem Yapı
  İstanbul / Şişli
  Betonarme ve çelik yapi işleri konusunda çalışan firmamız 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Halen yapısal iyileştirme ve taşıyıcı sistem tamirat ve güçlendirme işleri konusunda calışmaktadır. Bununla birlikte yapıyı ilgilendiren altyapi ve üst yapi hizmetleride verilmektedir. Bina taşıyıcı sistemini oluşturan; kolon, kiriş, temel gibi önemli yapısal elemanların yapılması, tamiratı, korunması, yenilenmesi (yıkılıp yapılması) gibi uygulamalar yapılmaktadır. Bunun yanısıra yığma binalar, ahşap binalar yada karışık taşıyıcı sistemli kompoze binaların da taşıyıcı sistem düzenlerinin incelenmesi, iyileştirilmesi ve tadilatları gibi koularda çalışmaktadır.
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Kaba İnşaat ve Kalıp Demir
  - Kırım Yıkım ve Moloz Atma
  - Metal Çelik Konstrüksiyon
  - Müteahhit ve Inşaat
  - Tadilat İşleri
  - Tarihi Bina ve Ev Restoras
 • Spa Nişantaşı
  Spa Nişantaşı
  İstanbul / Şişli
  Her gün kendini bir diğer güne bağlarken hem arınmak hem de hayatınıza motivasyon kazandırmak sizin için çok önemlidir. Dokunmanın bir sanat olduğunu, masajın kendini çok daha iyi hissetmesini sağlamada en önemli unsur olduğunu bilen Nişantaşı SPA hem arınmanız hem de hayatınıza motivasyon kazandırmanız için sizleri bekliyor! Masaj keyfine ek olarak sauna kullanımı, kil maskesi ve bitki çayı ikramı ile ayrıcalıklı yenilenmenin tadını çıkaracaksınız. Meditasyon derslerimiz uzman kadromuz eşliğinde verilmektedir.
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Otel
 • Brs Danışmanlık Yönetim Bilgi Sistemleri
  Brs Danışmanlık Yönetim Bilgi Sist
  İstanbul / Şişli
  BRS DANIŞMANLIK BRS, Türkiye’de bir ilki başlatarak birçok firmadan alınacak hizmetleri tek bir kuruluştan alınmasını sağlayacak profesyonel bir kadroyla iyi bir hizmeti vermeyi kendine prensip edinmiş olan bir kurumdur. BRS olarak, yerli ve yabancı şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda; kalıcı çözümler üreterek, firmanızı maliye, mühendislik, hukuk, denetim, vergi, bağımsız kurumsal finansman, turizm danışmanlığı, devlet teşvikleri takip ve projelerin yürütülmesi, ihtiyacınız olan birçok alanda hizmet sunuyoruz. Her biri kendi alanında deneyimli; her sektör ve işletmeler için, en üst düzeye kadar her seviyede iş ortağı olduğumuz işletmelere ihtiyaçları doğrultusunda kuruma özel çözümler üretiyoruz.
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Danışmanlık ve Mali Müşavi
  - Web Tabanlı Yazılım ve Tas
 • Nazar Anahtar Çilingir
  Nazar Anahtar Çilingir
  İstanbul / Şişli
  Çilingir,Anahtarc ,Çelik Kapı Kilidi,Kale Kapı Kilidi,Cam Kapı Kilidi Kapı Açma,Çelik Kapı Açma,Ağaç Kapı Açma,Cam Kapı Açma,Demir Kapı Açma,Amerikan Kapı Açma Çelik Para Kasa Açma,Kiralık Kasa Açma,Kasa Açma,Otomobil Kapısı Açma,Kilit Değişimi, Kapı Kilit Değişimi,Kapı Göbek Değişimi,Çelik Kapı Kilit Değişimi,Çelik Kale Kapı Kilit Değişimi, Cam Kapı Kilit Değişimi,Cam Kapı Pompası Değişimi,Cam Kapı Menteşe Değişimi,Camkapı Tamiri Cam Kapı Tamir Servisi,Kapı Tamiri,Çelik Kapı Tamiri,Kale Kapı Tamiri,Çelik Kasa Tamiri Bina Kapısı Kilit Değişimi,Kapı Hidrolik Tamiri,Kapı Hidrolik Ayar Servisi, Emniyet Kilidi Takması,Hırsız Kilidi Takması,Tuzaklı Kilit Takması,Dolap Kilidi Takması Çekmece Kilit Değişimi,Kilit Tamiri,Acil Çilingir,Motorlu Acil Çilingir,Gece Çilingir Her Çeşit Kapı Kilidi Bulunur,Acil Anahtarcı,Çilingir,
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Teknik Destek Uzmanı
  - Teknik Servis ve Bakım
 • Garanti Anahtar Ve Çilingir
  Garanti Anahtar Ve Çilingir
  İstanbul / Şişli
  Çilingir servisi kasa çilingir oto çilingir kilit değişimi göbek değişimi anahtar çilingir mult lock bayii kale kapı bayii kale kilit bayii kale alarmlı kilit kale çelik takviyeli değiştirme anahtar değiştirme göbek değiştirme atra göbek deiştirme atra anahtar yapımı dierre anahtar yapımı dierre göb
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Arama Motoru Optimizasyonu
  - Hırdavat ve El Aletleri
  - Kapı Montajı ve Cam Ustası
 • Bilge Teknik Servis
  Bilge Teknik Servis
  İstanbul / Şişli
  Firmamız 2010 yılından beri faaliyet gösteren özel bir servistir. Ayrıca dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın adı BİLGE TEKNİK SERVİS isimli bir kuruluştur. Hizmet verdiğimiz ürünler. Klima, Kombi, Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Kurutma Makinası, Fırın, Ocak, Su Sebili, Televizyon, Derin Dondurucu, Ankastre Yukarıda saydığımız ürünlerden hangisi arızalı olursa olsun size teknik destek sağlayan özel bir servisiniz vardır.
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Teknik Servis ve Bakım
 • Navigatepark
  Navigatepark
  İstanbul / Şişli
  Mercedes Benz, Bmw, Audi, Porsche gibi alman menşeli araçlara orijinal multimedya, navigasyon ve ekipmanlar alanlarında satış, montaj, yazılım hizmet vermektedir.
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Otomobil Yedek Parça
 • Havuç Medya
  Havuç Medya
  İstanbul / Şişli
  Havuç Medya Neler Yapar?Havuç Medya internet çağının getirdiği inovatif ve interaktif çözümleri size ulaştırıyor. Havuç Medya olarak prodüksiyon, web yazılım ve programlama, mobil uygulamalar sosyal medya danışmanlığı ve seo alanlarında hizmet vermekteyiz.ProdüksiyonKurumsal bazda isteklerinizi yeri
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Android Uygulama ve Gelişt
  - Bilgisayar Programcısı
  - Davet ve Parti Organizasy
  - Doğum Günü Organizasyonu
  - Fotoğrafçı
  - Iphone Ipad Uygulama ve Ge
 • Aydemir Elektrik
  Aydemir Elektrik
  İstanbul / Şişli
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Elektrik Tesisatı
  - Elektrik Ustası
 • Show Time Organizasyon
  Show Time Organizasyon
  İstanbul / Şişli
  Organizasyon işleri yapmaktayım.
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Davet ve Parti Organizasy
  - Doğum Günü Organizasyonu
  - Düğün ve Nişan Organizasyo
 • Dizayn İletişim
  Dizayn İletişim
  İstanbul / Şişli
  Bilgisayar,telefon teknik servisiyim.
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Bilgisayar ve Laptop Tamir
  - Cep Telefon Teknik Servisi
 • Yasin Mete
  Yasin Mete
  İstanbul / Şişli
  İstanbul Şişli´de evden eve nakliyat alanında depolama da yapabilen en tavsiye edilir nakliyat firmaları adres ve telefon bilgileri... Boş Nakliye araçları...
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Evden Eve Nakliyat
  - Şehirler Arası Nakliyat
 • Kepenk Door Otomatik Kapı Ve Kepenk Sistemleri
  Kepenk Door Otomatik Kapı Ve Kepen
  İstanbul / Şişli
  İstanbul kepenk tamirhizmetleri sunan Kepenk Door kepenk sistemleri İstanbul Anadolu Yakası veİstanbul Avrupa Yakası tüm ilçeler ve semtlerine kepenk montaj tamir bakımservisi hizmeti sunuyor.Kepenk Door Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri - otomatik kepenk , otomatik k
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Fotoselli Otomatik Kapı Si
  - Tadilat İşleri
  - Teknik Destek Uzmanı
  - Teknik Elektronik
 • Kaya Dekorasyon
  Kaya Dekorasyon
  İstanbul / Şişli
  Boya badana iç dekorasyon işinde hizmet vermekteyiz.
  İncele
  Hizmet Verilen İş Kategorileri
  - Boya Badana Ustası
  - Iç Mimar ve Iç Tasarım
123