Kahramanmaraş İmalat ve Toptancılar Ustaları Çağrı Merkezi : 0537 658 57 56

Teklif isteyin veya bizi arayın, Size en iyi ehil firmayı önerelim.
Ehil Firma Ücretsiz Teklif İste
 • vera makine
  vera makine
  Vera Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Ev Tipi Dikiş Makineleri Sektöründe 30 yıldır; her bir memnun müşterinin, mevcut iş potansiyeline çok ciddi katkıları olduğu bilinci ile hareket etmiş, “Müşteri Memnuniyeti İlkemizdir” anlayışının kazandırdığı güven ile Türkiye Dikiş Makinesi Piyasasında her zaman aranılan, tavsiye edilen firma hüviyetini elde etmiştir. Vera Makina, bu süre zarfında istikrarlı olarak sürdürdüğü “Müşteri Memnuniyeti” politikasının bir neticesi olarak; 2008 - 2012 yılları arasında. Sanayi ve Ev Tipi Dikiş Makinaları pazarında Dünya Pazarı Lider Markalarından Brother Markasının Türkiye’nin önemli bir alanını kapsayan bölgede, Bölge Distribütörlüğüne layık görülmüş ve bu süre zarfında ülkemizin 34 ilinde 200 den fazla bayilikler tesis etmiştir. Vera Makina; bayilerine mal satmaktan çok, bayilerinin vitrininde olan ürünlerin satılması için ürün tanıtım ve satış sonrası eğitim faaliyetlerinde ve müşteri memnuniyeti için sorunların en kısa sürede çözülmesi için azami gayret göstermiş ve bu konuda çalışmakta olduğu bayilerin ve Brother ürünlerini satın alan Sayın Müşterilerinin takdirlerini kazanmıştır. Vera Makina, 30 yıldır sahip olduğu Vizyon ile geldiği bu noktada;Brother Bölge Distribütörlüğünü kendisine verilen bölgede devam ettirmektedir. Ancak bayilerinin taleplerine anında cevap verebilmek ve müşterilerine daha etkin hizmet verebilmek amacı ile almış olduğu bir karar ile Bindallı Dikiş Makinelerinin Türkiye ve Kıbrıs Temsilciliğini de üstlenmiş bulunmaktadır. Bindallı Dikiş Makineleri İran´da yılda 300 000 adetlik üretim kapasitesine sahip fabrikamızda Alman Teknolojisi ile üretilmektedir.Son 5 yılda üretilen makine adeti 900 000 dir. Fabrikada çalışan sayısı 700 dür. Vera Makina Bundan böyle Brother ürünlerinin yanında, Bindallı Markasının Türkiye mizin her yerinde ve Kıbrısta kolayca bulunabilmesini sağlayacak Pazarlama Ağını oluşturma çalışmalarını yapacaktır. Amacımız halkımızın fayda elde edeceği Dikiş,Nakış,Overlok ve Piko Makinelerinin ülkemizin her yöresinde kolayca bulunabilmesi, eğitim ve servis ihtiyaçlarını hızlı ve ekonomik olarak elde etmek suretiyle satın alınan üründen maksimum faydanın sağlanabilmesi ve bu vesile ile yurt genelinde satın aldığı üründen memnun olmuş, sürekli büyüyen memnun müşteri portföyüne sahip olmaktır. Bu itibarla Vera Makina: üstlendiği Vizyon ve Misyon ile halkımızın dikiş makine teknolojisinin ulaştığı son durumdan haberdar edilmesi ile yurt ekonomisinde insanları tüketmeye değil üretmeye yönlendirecek çalışmalarda aktif rol alacaktır.
 • Erciyes Metal
  Erciyes Metal
  Erciyes Metal; sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir. Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur. Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir. Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar Erciyes Metal Firması´na duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Herşey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz. Saygılarımızla, Erciyes Metal...
 • Yılmaz Elektrik
  Yılmaz Elektrik
  Evinizin tüm elektronik ihtiyaçlarını bulabileceğiniz televizyonlardan, görüntü ve ses sistemlerine kadar, projeksiyonlardan güvenlik sistemlerine kadar herşey burada
 • Arafat Yapı Malzemeleri
  Arafat Yapı Malzemeleri
  kum ,çakıl ,çimento,demir,fayans,bılumum nalbur çesitleri,hazır beton ürünlerini arafat yapıda bulabilirsiniz.
 • El-Ka Güvenlik
  El-Ka Güvenlik
  Elektirik alanlarında her türlü hizmet verilir. Elektirik Pano satışlaı gerçekleşir, klaliteli ve uygun fiyatlı Elektrik hizmeti bu sitede. İletişim için Tıklayıız!
 • Gördit Bilgisayar Güvenlik
  Gördit Bilgisayar Güvenlik
  Bilgisayar,güvenlik,alarm,elektronik tamir işiyle uğraşıyorum.
Kahramanmaraş İmalat Ve Toptancılar Ustaları ile ilgili firmalardan en kaliteli ve en uygun fiyat hizmetini almak için "Acil Teklif Formunu" doldurabilir veya 0537 658 57 56 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İşinde uzman olan diğer hizmetler firmalarını, sizin için arayıp ihtiyacınıza uygun teklifler buluruz. Üstelik ustaburada.com tarafından sağlanan bu hizmet ücretsizdir.