vera makine

vera makine
İşyeri No
:
9658
Şehir
:
İstanbul
İlçe
:
Kartal
 • Yetkili Kişi
  :
  ali güney
 • Çalışan Sayısı
  :
  5-15 Kişi
 • E-mail Adresi
  :
  ali.guney@veramakina.com
 • Telefon
  :
  2163875543
 • Gsm
  :
  5415541549
 • Adres
  :
  karlıtepe mh.spor cad.no:7 kartal ist
Hizmet Verilen İş Kategorileri
 • - Makina İmalatı

Vera Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Ev Tipi Dikiş Makineleri Sektöründe 30 yıldır; her bir memnun müşterinin, mevcut iş potansiyeline çok ciddi katkıları olduğu bilinci ile hareket etmiş, “Müşteri Memnuniyeti İlkemizdir” anlayışının kazandırdığı güven ile Türkiye Dikiş Makinesi Piyasasında her zaman aranılan, tavsiye edilen firma hüviyetini elde etmiştir.

Vera Makina, bu süre zarfında istikrarlı olarak sürdürdüğü “Müşteri Memnuniyeti” politikasının bir neticesi olarak; 2008 - 2012 yılları arasında. Sanayi ve Ev Tipi Dikiş Makinaları pazarında Dünya Pazarı Lider Markalarından Brother Markasının Türkiye’nin önemli bir alanını kapsayan bölgede,  Bölge Distribütörlüğüne layık görülmüş ve bu süre zarfında ülkemizin 34 ilinde 200 den fazla bayilikler tesis etmiştir. Vera Makina; bayilerine mal satmaktan çok, bayilerinin vitrininde olan ürünlerin satılması için ürün tanıtım ve satış sonrası eğitim faaliyetlerinde ve müşteri memnuniyeti için sorunların en kısa sürede çözülmesi için azami gayret göstermiş ve bu konuda çalışmakta olduğu bayilerin ve Brother ürünlerini satın alan Sayın Müşterilerinin takdirlerini kazanmıştır.

Vera Makina, 30 yıldır sahip olduğu Vizyon ile geldiği bu noktada;Brother Bölge Distribütörlüğünü kendisine verilen bölgede devam ettirmektedir. Ancak bayilerinin taleplerine anında cevap verebilmek ve müşterilerine daha etkin hizmet verebilmek amacı ile almış olduğu bir karar ile Bindallı Dikiş Makinelerinin Türkiye ve Kıbrıs Temsilciliğini de üstlenmiş bulunmaktadır. Bindallı Dikiş Makineleri  İran'da yılda 300 000 adetlik üretim kapasitesine sahip fabrikamızda Alman Teknolojisi ile üretilmektedir.Son 5 yılda üretilen makine adeti 900 000 dir. Fabrikada çalışan sayısı 700 dür.

Vera Makina Bundan böyle Brother ürünlerinin yanında, Bindallı Markasının Türkiye mizin her yerinde ve Kıbrısta kolayca bulunabilmesini sağlayacak Pazarlama Ağını oluşturma çalışmalarını yapacaktır. Amacımız halkımızın fayda elde edeceği Dikiş,Nakış,Overlok ve Piko Makinelerinin  ülkemizin her yöresinde kolayca bulunabilmesi, eğitim ve servis ihtiyaçlarını hızlı ve ekonomik olarak elde etmek suretiyle satın alınan üründen maksimum faydanın sağlanabilmesi ve bu vesile ile yurt genelinde satın aldığı üründen memnun olmuş, sürekli büyüyen memnun müşteri portföyüne sahip olmaktır.

Bu itibarla Vera Makina: üstlendiği Vizyon ve Misyon ile halkımızın dikiş makine teknolojisinin ulaştığı son durumdan haberdar edilmesi ile yurt ekonomisinde insanları tüketmeye değil üretmeye yönlendirecek çalışmalarda aktif rol alacaktır.

Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu