Sonuçları Daraltın

Tuz Tuğla

Tuz Tuğla
Ürün ID : 6276
Firma Adı : Mimoza Havuz Ve Sauna
Telefon : 0537 658 57 56

 

Himalaya Tuz Tuğla

 

Milyonlarca yıl toprak altına hapsolmuş, yüksek basınç altında katılaşarak kübik mineral formlar kazanan, zararlı dış etkenlerden korunarak günümüze kadar gelen Himalaya Tuzu, Himalaya dağlarının 300 kilometre güneyinde Pakistan´ın Kherva bölgesindeki tuz madenininden çıkarılmaktadır. Çevresel kirlenmeye maruz kalmadığı ve rafine edilmeden kullanıldığı için içeriğindeki zengin minerallerin insan sağlığına sayısız faydaları bulunmaktadır. Önceleri gıda ve koruma gibi sınırlı amaçlar için kullanılan Himalaya Tuzu şimdi sağlıktan mimariye, aydınlatmadan süslemeye, sanayiden uzay teknolojisine çok sayıda alanda değerlendirilmektedir.

84 mineral içeren Himalaya Tuzu, araştırmalara göre, vücudun su dengesinin sağlanmasına, hücrelerin asit-baz dengesinin düzenlenmesine, zararlı maddelerin vücuttan atılmasının hızlandırılmasına, kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olmaktadır.

Araştırmacılara göre negatif iyon ve havadaki elektrik akımları ruh halimizi, enerji düzeyimizi ve sağlığımızı ciddi ölçüde iyileştirmektedir. Negatif iyon içeren ortamlarda hareket kabiliyeti artmakta, iş performansı yükselmekte, zihinsel fonksiyonlar düzelmektedir. Ayrıca saman nezlesi, astım, mevsimsel depresyon, yorgunluk ve baş ağrısı belirtileri de azalmaktadır.

Tuğlaların ölçüleri 20x10x5 cm

Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
X
Sipariş Formu
  Güvenlik Kodu