Sonuçları Daraltın

Go Plus

Go Plus
Ürün ID : 1414
Firma Adı : Onsa Bilgisayar Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
Telefon : 0537 658 57 56

GO PLUS, farklı sektörlerden KOBİ’lerin malzeme yönetiminden satın almaya, muhasebeden satış yönetimine kadar tüm temel süreçlerini verimli bir şekilde yöneten, ‘kullanımı en kolay’ iş yazılımıdır.

GO PLUS, pratik kullanımı, uyumlu yapısı ve kapsamlı fonksiyonları ile dağıtım, hizmet, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha bir çok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerini hızlandırır.
Neden GO PLUS?

GO Plus yazılımıyla Stok, Satın Alma, Satış, Finans, Genel Muhasebe, Bordro, Duran Varlık Yönetimi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, Windows ile tam uyumlu yapısıyla MS tabanlı ağlar üzerinde çalışabilirsiniz. TÜRKiYE’NİN HER BÖLGESİNE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Logo Yetkili Bayisi bir logo iş ortağıdır

Logo Yetkili Bayisi Şubemiz 2003 yılında size daha yakın ve iyi hizmet vermek amacı ile kurulmuştur , Tuzla logo bayisi kurulduğu günden bu yana 100 lerce yeni firmaya logo çözümleri üretmiş ve 100 lerce yeni kurumu bünyesine katmışdır . bugün geldiğimiz noktada ise Tuzla´nın her yerinde yetkili logo bayiliklerini kurmuş ve logo ekosistemi üzerinden logo çözümlerini son kullanıcı ve firmalara ulaştırmıştır

Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
X
Sipariş Formu
  Güvenlik Kodu