Defne Dizayn

Defne Dizayn
İşyeri No
:
9745
Şehir
:
İstanbul
İlçe
:
Kadıköy
 • Yetkili Kişi
  :
  Tolga METE
 • Çalışan Sayısı
  :
  0-5 Kişi
 • E-mail Adresi
  :
  peerless_tm@hotmail.com
 • Telefon
  :
  2163844481
 • Gsm
  :
  5072272561
 • Adres
  :
  Defne Dizayn Adres:Emin Ali paşa Cad No:71/1 Suadiye Kadıköy/İstanbul
Hizmet Verilen İş Kategorileri
 • - Iç Mimar ve Iç Tasarım

HAKKIMIZDA

14 yılı aşkın mobilya tecrübesini mutfak ve raydolap sektöründe profesyonelce hizmet veren bir firma haline getirmiştir. Birinci sınıf sertifikalı ve kaliteli ürünler kullanan, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir vizyona sahiptir. İş bitimi sonrası aldığımız teşekkürlerin her zaman devamını sürdürmenin gayreti içerisinde olacağız. Teknolojik üretim tesislerimizle gününde ürün teslimi profesyonel montaj ekibimizle siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.   Üretimimiz ağırlıklı olarak mutfak dolapları, ray dolap mobilyaları, yatak odası  takımları, giysi dolapları, genç odaları, depolama vb. amaçlı üretimleri kapsamaktadır.

İşlevsellik ve kullanımı ön plana çıkarma…

Muftak kullanımında kişi zevk ve ergonomisine bağlı olarak tasarlanan modüllerle birlikte kalıplaşmış fonksiyon Kullanımını bütünleştirerek, en rahatı, en güzeli sizlere sunmaktayız.

Her zevke, her mekana ve her ölçüye uygun...

Giysi Dolaplarımız ile giysi odası modüllerimiz farklı taleplere ve zevklere uyum sağlayabilen çok esnek ölçülerde, geniş bir model ve renk yelpazesinde üretilmektedir. Aynı şekilde ahşap mobilyalarımız da farklı ölçü ve renklerde sunulmakta, talep halinde özel tasarım ve üretim yapılabilmektedir.

Estetik ve zerafet bir arada...

Tasarımlarımızda estetik görünüme olduğu kadar, fonksiyonelliğe de çok önem veriyor, rahat ve kolay bir kullanım için her santimetrekarenin doğru kullanılmasına özen gösteiyoruz. Dolap iç donanımlarının farklı kullanım ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterebilmesine imkan sağlıyoruz.

Uzun ömürlü ve emniyetli...

Üretimimizde kullanılan malzemelerin seçiminde kalite ve dayanıklılığın yanı sıra kullanıcıların sağlık ve emniyetini ön planda tutuyoruz. Ağırlıklı olarak ithal bağlantı elemanları ve aksesuarlar kullanıyoruz.

Kişiye özel üretim...

Özel dolap veya mobilya taleplerinde, tecrübeli müşteri temsilcilerimiz ve mimarlarımız vasıtasıyla ihtiyaç sahiplerine yardımcı oluyor, onların ihtiyaç ve zevkleri doğrultusunda bir tasarım geliştiriyor ve üretim yapıyoruz. 
 
Defne dizayn Siz müşterilerimizin İsteği Doğrultusunda;
1) Mutfak Dolapları Kişiye Özel Ölçü ve Tasarım
2) Genç Odası Kişiye Özel Ölçü ve Tasarım
3) Tv Ünitesi  Kişiye Özel Ölçü ve Tasarım
4) Komidin Özel Ölçü ve Tasarım
5) Şifonyer Özel Ölçü ve Tasarım
6) Çalışma Masası Özel Ölçü ve Tasarım
7) Portmanto Özel Ölçü ve Tasarım
8) Ray Dolap
9) Özel Ölçü Ray Dolap
12) Ebeveyin Odası Özel Ölçü ve Tasarım Hizmetlerini Vermektedir.
 
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu