top of page

ustaburada.com kullanım koşulları

- Hizmet arayan müşteriler ile hizmet vermeye talip olan ustalarımız arasındaki tüm koordinasyon, müşteri ile usta arasında gerçekleştirilir. ustaburada.com'un, koordinasyonun hiçbir aşamasında, resmi yada gayrı resmi bağlayıcılığı veya yükümlülüğü yoktur.

- ustaburada.com, Hizmet arayan müşteriler ile hizmet vermeye talip olan ustalarımızın iletişim kurmasını sağlar. Bunun dışında hiçbir şekilde bir fonksiyonu yoktur.

- ustaburada.com, üye ustaların hizmet verme süreleri, ücret politikaları, müşteri memnuniyeti gibi bilgilerini işleyerek üye usta  hizmet verme kalite derecelendirmesi yapar ve bu veriler doğrultusunda kayıtlı üye ustanın sayfayı kullanımına kısıtlama, öne çıkartma veya üyeliği sonlandırma hakkına sahiptir.

- Müşteriler ustaburada.com aracılığı ile ustalarımıza ulaştığından dolayı, ustalarımızın ticari etik kurallarına uyması, verilen hizmet sonrası adil bir ücretlendirme sunması, zamanında ve eksiksiz hizmet vermesi, müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması beklenmektedir. 

Ustalarımızın, ilgili kanunla belirtilen iş güvenliği ve sağlığı kurallarına tam uyum sağlaması beklenmektedir.

- İlgili kanunlarla belirlenen ve düzenlenmesi gereken tüm resmi evrak işleri ustalarımızın sorumluluğundadır. Bu aşamada çıkabilecek uyuşmazlıklar, tamamen müşteri ve usta arasındadır. ustaburada.com'un sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Üyelik kaydı gerçekleştirildiğinde, ustaburada.com kişisel bilgilerinizi işleyebilir, kayıt altına alabilir, üçüncü taraflara aktarabilir. Bu veriler sadece sitenin işleyişinde kullanılır.

Site yöneticisi her koşulda üyelik iptal edebilir.

Site kullanıldığında ve üyelik kaydı gerçekleştirildiğinde kullanım koşulları kabul edilmiş sayılır.

bottom of page